Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ubahs mit jelent? (Angolul)

Ubahs mit jelent? (Angolul)

Figyelt kérdés

A teljes szöveg „ubahs ah long” egy selfiere írva láttam instagrammon. A kép alapján talán utazásra vonatkozhat.

Valakinek van ötlete, hogy mit jelenthet, mert nem ismerem és interneten se találtam semmit?



2021. febr. 17. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Someone who is kind funny with a awesome personality and your very lucky to be friends with.


Ezt találtam

2021. febr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

#1, ennek az iroja nem tanult nyelvtant, helyesirast. 😂


Someone who is kind, funny, with an awesome personality, and you’re very lucky to be friends with.

2021. febr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ubah - uber, tobbesszam - ubahs
2021. febr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1es:Ez tetszik! Az „a awesome” a kedvencem. :)
2021. febr. 17. 21:35
 5/10 A kérdező kommentje:
3as: hasonló megoldásom nekem is van. Azt sikerült kiötlenem, hogy ez egy elírás, és valójában „u bahs” akart lenni. U mint a you írásos szlengje, és bahs mint a hit/thump szinonímája (legalább is googlen ezt találtam).
2021. febr. 17. 21:38
 6/10 A kérdező kommentje:

Mondjuk az „u bahs ah so long” még így sem tűnik okésnak. Pedig egy Essexben született ember írta, úgyhogy biztos van megfejtése.

Úgyhogy ha valakinek van egyéb ötlete nyugodtan írja le. :)

2021. febr. 17. 21:40
 7/10 anonim ***** válasza:

Es melyik városban van ?

Lehet a német U Bahn szora gondolt, csak elírta

2021. febr. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jelenleg londonban él. De mint fentebb írtam, lehet utazással kapcsolatos. (A kép alapjáv valamilyen buszon ül)
2021. febr. 18. 05:01
 9/10 anonim ***** válasza:

A hit/thump szinonimaja- bash


Viszont a so long az elbucsuzas.

2021. febr. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha a “h”-k r-ek, akkor you bars are so long, viszont itt hosszura gondolhat.

A fenr tudja mit akart.

2021. febr. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!