Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen weboldalon lehet...

Milyen weboldalon lehet keresni tanulótársat?

Figyelt kérdés

2021. febr. 18. 01:08
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Felvételihez szeretnél, vagy már egyetemista vagy? és milyen témában szeretnél segítséget?
2021. febr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én inkább nselvek gyakorlására gondoltam.Vagy kötetlen beszélgetés ami mégis kötödik egy egy tantárgyhoz mondjuk: jog, retorika, logika,médiakommunikáció, stb.
2021. febr. 21. 09:16
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Helyesírás-javításra nem gondolsz? Vannak apróbb hibák a szövegedben. Ebben tudok segíteni.
2021. febr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos a helyesírás az nem az én hibám, ha gyorsan írok sok az elütés, és a billentyűzetem is angol ez megnehezíti a dolgot.
2021. febr. 22. 10:19
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
én meg a vesszőhibákra.
2021. febr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, de én nem arra gondoltam hogy kioktassatok, ha kötekedni van kedvetek akkor keressetek mást aki vevő rá.
2021. febr. 23. 18:29
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Ne haragudj, de az nem kötekedés, ha figyelmeztetlek arra, hogy a vesszőket ki kell tenni a mondatba, ha egyetemre akarsz menni, akkor ilyesmire is figyelni kell. Mint az előző mondatban is hiányzik a vessző a kedvetek után. Ha akarod, elmagyarázom, hova kell vesszőt tenni.Igaz, nem itt kerested a tanulótársat, de tanulni mindenhol, mindenkitől lehet, a jó pap is holtig tanul.
2021. febr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!