Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Esetleg segítene nekem az...

Esetleg segítene nekem az alábbiakban valaki, aki legalább egy erős alapfokon van spanyol nyelvből?

Figyelt kérdés

Egy effektíve hosszú és meglehetősen sok mindenre kiterjedő bemutatkozó szöveget lenne szükséges írnom spanyolból,

S ebben szeretném kérni valaki segítségét - pontosabban fogalmazva a már magyarul megírt minta szöveg spanyol nyelvre való lefordításában.

Aki jelez nekem, hogy szívesen segítene, annak privát üzenet keretében küldeném el a teljes bemutatkozó szövegemet.



Igen, tudom, hogy a Google a barátom lenne ebben, de teljesen nyilvánvaló, hogy ha ezt az utat választanám, számtalan nyelvtani hibát vétenék.


Hálásan köszönöm előre is annak, aki segít nekem ebben!



2021. febr. 20. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván tanulod egy ideje, tehát valamilyen szinten neked is lenned kell már belőle. Ha megpróbálod megcsinálni, kijavítom a hibáidat. De így, hogy én lefordítom neked, és kész lesz a leckéd, attól még ugyanolyan szinten maradsz és semmit nem fejlődsz. Mi lesz így később?
2021. febr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Egyetertek az elso valaszoloval!
2021. febr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Inkább kövess el nyelvtani hibákat miközben magadtól megírod a TE házifeladatodat, mint mástól elvárd, hogy megcsinálja azt helyetted így elérve, hogy a TE befektetett munkád egyenlő legyen a nullával (azaz fejlődni sem fejlődsz egyáltalán). Így semmilyen nyelvet nem érdemes tanulnod...

Egyébként, követvén az előttem szólókat, ha megírod spanyolul én is szívesen átnézem és elmagyarázom az esetleges fekete foltokat.

2021. febr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!