Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Menyi idő alatt lehet megtanul...

Pistanmalcsik kérdése:

Menyi idő alatt lehet megtanulni a nullárol 50 évesen középfokon algulul, ha nincs nyelvérzékem?

Figyelt kérdés
febr. 22. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi időt szánnál rá egy nap/héten? Egyedül, tanárral, tanfolyamon..?
febr. 22. 18:02
 2/4 A kérdező kommentje:

a maximumot amit még "érdemes"

gondolom napi 10 ora már tulzás lenne de talán 8 is

febr. 22. 18:12
 3/4 anonim válasza:
83%

Durva becslés: napi 1 óra tanulással, 5-6 év.

Napi 2 órával kb 3 év.

Napi 3 óránál több szerintem fárasztó ami rontja a hatékonyságot. Ugyanígy napi 10-20 perc tanulás sem annyira hatékony a felejtés miatt.

A középfok 5-600 óra tantermi/tanári oktatás, de minden egyes órához még jön 2 óra otthoni tanulás. Plusz az állítólagos gyenge nyelvérzék. Így ~2000 órával számolnék.

febr. 22. 20:53
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi. ha menetközben kiderulne mégis van nyelérzékem az csak jo lenne. de enyire nem vagyok képben látod hogy napi 8-10 orában gondolkoztam s csak sejtettem hogy nem lesz jo.
tegnapelőtt 08:33

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!