Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy hónapban két fajta nyelvvi...

Egy hónapban két fajta nyelvvizsgán részt venni legális?

Figyelt kérdés

Felvételihez van szükségem a nyelvvizsgából származó plusz pontokra, nem szeretném a véletlenre bízni. Lehetséges, hogy a márciusi vizsgaidőszakban két teljesen más fajta nyelvvizsgára is elmegyek? Nem egy napra esik a két nyelvvizsgaközpont márciusi vizsgája, így időben ez rendben van. Felmerült bennem a kérdés, hogy lehetséges-e ilyet csinálni, nem üti ki a kettő egymást? Kerestem erre vonatkozó információt a neten, de nem találtam.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. febr. 23. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tuti nincs belőle baj. Nem szerepel ilyesmi a vizsgaszabályzatban.
2021. febr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal lehet ilyet, sőt ha jól tudom ugyan arra a nyelvvizsgára is mehetsz egy hónapon belül kétszer.
2021. febr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tízfélére is mehetsz, nincs ilyen szabály.
2021. febr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!😁 jelentkezem is mindkettőre😊
2021. febr. 25. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!