Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen olasz tanulós tippetek...

Milyen olasz tanulós tippetek van? Hogyan tanultatok meg olaszul?

Figyelt kérdés

Körülbelül 3 évig tanultam olaszul, de azóta elfelejtettem mindent(mondjuk nem volt túl sok minden amit el lehetett felejteni) mostanában viszont rájöttem, hogy nagyon tetszik a nyelv és kár volt, hogy nem tanultam rendesen annak idején.

Úgyhogy újra szeretném kezdeni, egyenlőre mégcsak Duolingoval próbálkozom, plusz előszedtem a régi jegyzeteimet,viszont érzem, hogy ez így nem a legjobb.

Tudnátok mondani esetleg jó olasztanulós videókat, egyszerűsített konyveket(lehetőleg olyat ami online ingyenesen megtalalható)


Előre is köszönöm a válaszokat!!



2021. febr. 26. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Learn italian with Lucrezia. Nagyon szeretem, iszonyatosan színesek a videói, van csak nyelvtan, kifejezésmód, de vlogol is rendszeresen. Persze lassan és artikuláltan beszél, de nem baj, ha az ember először is hozzászokik az idegen szavakhoz, a vlogjaiban pedig gyakran szerepelnek mások is, akik rendesen "olaszosan" beszélnek, így egy idő után azt is lehet gyakorolni.
2021. febr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Hüvelykujj, mutatóujj, középső ujj összetart, felfelé fordít, csuklóból ráz. Nyelvvizsgán +5 pont! Még írásbelin is!
2021. febr. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Nagyon ajanlom a Podcast Italiano nevu Youtube csatornat. Sok temaban keszit videokat, Spotifyon is elerheto. Sok podcastnak a szoszedetet is megtalalod a weboldalan. De a csatlakozom az elso valaszolohoz, a Learn with Lucrezia is remek. Valamint a Learnamo nevu Youtube csatornat erdemes megnezned, rengeteg videojuk van fenn, a weboldalukon pedig feladatok is vannak minden leckehez.


Jo tanulast! :)

2021. febr. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ez egy álom oldal. Olaszul írt cikkek különböző témákban, és ha egy szó felé viszed a kurzort, vagy rákattintasz, megmutatja mit jelent.


Gianni Morandit hallgass, sokat!

2021. júl. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!