Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen közép-és felsőfokú...

Milyen közép-és felsőfokú nyelvvizsgára felkészítő "tételes" orosz nyelvtankönyvek vannak?

Figyelt kérdés

Szóval olyan könyve(ke)t keresek, ami az általánosabb témától (család, napi rutin, hobby, utazás, zene, állatok, barátok, iskola, ...stb) az elvontabb, "bonyolultabb" témákig (mai politikai helyzetek, társadalomtudományok, filozófiai kérdések, klímaváltozás, globalizáció, egyéb gazdasági kérdések, pszichológiai kérdések,...stb) ad segítséget. Értem ez alatt, hogy egy "minta" tételt ad, ami elég, ha csak pár mondatos, ad hozzá egy szószedetet, meg vagy 30-40 kérdést.

Angolból van ilyen könyv, azt használtam a felvételimhez és sikerült, nem tudom már, mi a neve, de nekem most oroszból kellene ugyanez.


Köszi!



2021. febr. 26. 19:56
 1/2 anonim válasza:
100%
Én a lexika kiadó 1000 вопросов 1000 ответов című közepszintű orosz nyelvkönyvét használtam nyelvvizsgára való felkészüléshez. Szerintem nagyon hasznos jól meg van szerkesztve és szerintem megüti a felsőfok szintjét is.
2021. márc. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én az 1000-est ajánlanám.
2021. márc. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!