Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit ajánlotok C1-es angol...

Mit ajánlotok C1-es angol nyelvvizsgára való felkészüléshez? Jelenleg csak online lehet nyelvvizsgázni?

Figyelt kérdés

Anglisztika szakos vagyok, de nyelvvizsgám még nincsen és gondoltam letennék egyet, mert most jobban ráérek foglalkozni vele. Valamennyire nyilván tudok angolul, de mindenképpen szükségesnek érzem a célzott tanulást és gyakorlást, mert régóta nem oldottam ilyen jellegű feladatokat, nem kellett nyelvvizsgás témakörökről számot adnom, biztos van mit fejleszteni stb. Még nem voltam nyelvvizsgázni sem, tehát úgy alapvetően nincs is ezzel tapasztalatom.

Azt nem tudom, hogy jelenleg csak online lehet-e vizsgázni vagy ez csak egy opció... ennek még utána kell néznem, hogy kiválasszam a konkrét vizsgát (eredetileg ezekben gondolkoztam: origó, cambridge, bme, de nem zárkózom el mástól sem).

Szerintetek érdemes beszerezni külön a vizsgának megfelelő felkészítő könyvet, vagy egy C1-es nyelvkönyvet, vagy szimplán szabadon a magad módján jobb készülni? Nektek mi vált be, tudtok valami tippet adni?


2021. febr. 26. 20:30
 1/1 anonim ***** válasza:
ha konkrét típusfeladatokat akarsz gyakorolni, akkor először ki kell találni hogy melyik iskolában akarsz vizsgázni. mindben más típusfeladatok vannak, és általában adnak gyakorlófeladatokat is.
2021. febr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!