Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német felsőfokú nyelvvvizsgára...

Német felsőfokú nyelvvvizsgára ti hogyan készültök/készültetek?

Figyelt kérdés

Nemrég csináltam meg a középfokú nyelvvizsgát, azóta is napi szinten igyekszek gyakorolni, és szeretnék a C1 felé továbbhaladni. A B2-re viszont többnyire egyedül készültem fel, de voltam egy rövidebb tanfolyamon is. Nektek mennyi időbe telt B2 szintről C1-re jutni, mennyivel kell többet tudni? Elég, ha pl. egy nyelvvizsga könyvet elkezdek gyakorolgatni?


Amiket még extrának felhasználtam: Duolingo, német nyelvű filmek, német rádió, stb. Ezeket továbbra is csinálnám.


Leginkább Origo nyelvvizsgából mennék, mert B2-n is azon voltam, de bármilyen nyelvvizsgatípus érdekel.


Bármilyen tapasztalat érdekel ezzel kapcsolatban.



2021. márc. 8. 19:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!