Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mely spanyol nyelvtankönyvek...

Mely spanyol nyelvtankönyvek a legjobbak otthonról való önálló tanuláshoz?

Figyelt kérdés

2021. márc. 20. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pons tankönyveket ajánlom, én is azokból tanultam és messze kerüld el a Colores-t, mindenhol azt nyomatják, pedig tele van hibákkal és pontatlanságokkal. Egy idő után, ha lesz egy megfelelő szókincsed és nyelvtani alapod kezdj el anyanyelvű emberekkel beszélni (különböző Facebookos csoportokban és interpals-on találni sokat).
2021. márc. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1, hirtelen azt hittem én írtam :D Még a colores könyvet merem ajánlani a nyelvtanhoz illetve a DELE könyveket magasabb szintnél. Meg László Sándor: Grámática fácil c. könyve is jó.
2021. márc. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es, de én pont azt írtam, hogy a Colores könyveket mindenképpen kerülje el:D
2021. márc. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
A sietség :D Correctora gondoltam, a Colorest kéttannyelvűben tanító tanárok szerint hibás és nem szeretik.
2021. márc. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!