Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szeretnék megtanulni spanyolul...

Szeretnék megtanulni spanyolul. Melyik könyveket, meséket, regényeket ajánlanátok aminek könnyű a nyelvezete? (a Harry Potter alap :))

Figyelt kérdés
2021. márc. 24. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:

"Szeretnék megtanulni spanyolul." - Ez nekem azt sugallja, hogy még nem tudsz. Semennyire.

Ha szeretnél megtanulni spanyolul, kezdd egy nyelvkönyvvel! Amíg a kötőmódot, a feltételes módot, a visszaható igék használatát nem ismered meg, felesleges egyéb könyveket olvasnod.

2021. márc. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tanultam már nyelvet (nem spanyolt) és a tapasztalatom az, hogy csak a nyelvtani dolgokkal semmire nem megy az ember. De ha mellette olvas, szótáraz, szavakat tanul, akkor sokkal könnyebb tanulni nyelvtant is. Ezért is kértem tanácsot hogy milyen egyszerű nyelvezetű könyvet ajánlanátok. Nyilván nem vagyok hülye és van már nyelvtani könyvem is amiből tanulok, emellé keresek regényeket. :)
2021. márc. 24. 12:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Én tanulok spanyolul.

A spanyolórák mellett spanyol zenéket hallgatok, spanyol sorozatokat nézek, nekem az segít a legtöbbet ha hallom a nyelvet.

2021. márc. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!