Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 2 hónap alatt napi 8 óra...

2 hónap alatt napi 8 óra angol(reggel 5 óra, este 3 óra) tanulással feltudok készülni egy középfokú nyelvvizsgára? És milyen fejlődés várható?Kicsit alap szint felett vagyok.

Figyelt kérdés

Mivel a korona miatt itthon vagyok egész nap így lenne rá időm.

És mit kellene jobban tanulnom szókincs vagy nyelvtan?

Amit tanulnék

-Kreatív nyelvtanulás könyv

-Grammar In Use

-Angol szókincs, A leggyakoribb szavak tematikus gyűjteménye



2021. márc. 29. 19:35
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
21 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ha teljesen a vizsgára készülsz, akkor lehet. Én kéttannyelvű gimibe fogok járni, ott heti 18német nyelvórám lesz egy teljes évig (+házi gondolom napi 2,5óra) és utána kell B2-es nyelvvizsgát tenni. Az kb napi 5-6 óra nyelvtanulás. Le lehet tenni a nyelvvizsgát utána egyébként, azt írják. A különbség, hogy mi tanárral tanulunk majd. Szerinten koncentrálj arra is, hogy a beszéded fejlődjön, mert azt egyedül nehezebb.
2021. márc. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért a kéttannyelvű gimiben úgy van meghatározva a nyelvvizsga követelmény, hogy arra még egy nem túl jó képességű (értsd: hülye) diák is fel tudjon készülni, az átlagnak jóval kevesebb felkészülés is elég annál. 2 hónap alatt simán fel lehet készülni, főleg ha egyedül vagy, az mindig hatékonyabb mint csoportban.
2021. márc. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jól hangzik a napi 8 óra, de hogy egyedül összejönne németből... nem fogod megunni? Egyedül az írásbelire fel fogsz tudni készülni, akár még szövegértésből is, de hogy kommunikációból? Erre kellene vmit kitalálnod.
2021. ápr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!