Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak az online szóbeli nyelvvizsgával? Hogyan éltétek meg, hogy neten keresztül kellett vizsgáznotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemsokára tervezek szóbeli nyelvvizsgát tenni. (Valószínűleg ORIGO, vagy Telc)

Ezelőtt már vizsgáztam személyesen nyelvvizsgán, viszont a mostani helyzet miatt elgondolkodtam az online vizsgán is.


Tudnátok ebbe segíteni? Mik a tapasztalataitok?

Azoknak a válaszát várom, akik így tették le a vizsgát.



2021. márc. 30. 10:08
 1/6 pittipok ***** válasza:
100%
Utáltam minden egyes percét, személytelen volt, még online is munkavédelmis maszkot viselt a vizsgáztató,azon felül h mégis csak gépen keresztül beszéltünk. Alig értettem így a kérdést. Rengeteget készültem, elég jónak is éreztem magam, sok ideje készültem rá. Ha mennem kell még biztos h személyesen megyek. Az egyik csaj mondta a terem fegyülőnek ha tudta volna h ez ilyen nem vizsgázik inkább. Nekem nem jött be attól függetlenül biztos lesz aki írja h szuper dolog.
2021. márc. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem tudom aktuális-e még, de én a helyedben maradnék a hagyományos vizsgánál és eltolnám a vizsgaidőszakot amire jelentkezel nehogy úgy járj mint én és a többi márciusi... Nyilván ez az én véleményem, dönts meglátásod szerint.
2021. márc. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 pittipok ***** válasza:
Utolsó neked milyen volt? Mik a tapasztalataid?
2021. márc. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem jó élmény volt, nem volt semmi fennakadás. Én örülök, hogy ezt a verziót választottam, megúsztam az utazást és stresszes várakozást, gyorsan túllettem rajta. A vizsgázók kedvesek voltak, én mindent értettem, pedig nagyon féltem attól, hogy nem fogom. Az elején szkeptikus voltam az online-nal kapcsolatban, de egyáltalán nem bántam meg, hogy ezt választottam
2021. ápr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Személytelen, nehezen értettem őket(aránylag jó a hallásértésem), a helyzethez képest azért jól megszervezték, mindennél lehetne jobb és rosszabb. Nekem mázlim volt mert csak a szóbelim ragadt be igy nem kellett szerencsétlenkednem az SEB szoftverrel is. Továbbra is azt javaslom ha az illető teheti halasszon ha nem égbekiáltóan fontos most a nyelvvizsga számára. Visszatérve az online vizsgára, szerintem a szóbelinél igenis számít a személyes interakció itt kvázi el kell adnod magad és a tudásod ami online nem olyan effektív, látjuk hogy az online oktatás sem eléggé kiforrott. Nem is lehet kiforrott hiszen ez eddig egy utópia volt. Én haladás párti vagyok mindaddig amíg rám nem kényszertítik azt.
2021. ápr. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 2x volt.

Az egyik tök rossz volt, mert alig értettem mit akar. A másik vizsgánál már jó volt, ő közelebb is ült a géphez. Az 80% lett a beszélgetés. Én ajánlom, hogy szerezz be egy minihangfalat, hogy jól fel tudd venni a hangot. :D

2021. ápr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!