Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Against her will she begrudgin...

Against her will she begrudgingly decided he had nice hands, strong and not paper-pusher pale. Az against her azt jelenti, hogy akarata ellenére?

Figyelt kérdés
2021. márc. 30. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az "against her will" jelenti azt.
2021. márc. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az "Against her will" jelenti azt, hogy akarata ellenére.
2021. márc. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ok, köszönöm, érdekes, de honnan a fenéből lehetne ezt tudni. A fordító írta ki, de ha nem írja, én honnan tudjam?
2021. márc. 30. 13:45
 4/10 chtt ***** válasza:
100%

Olvasod vagy fordítod a Milliárdos főnököt? Ha olvasod, érdemes könnyebbet keresned...


"honnan a fenéből lehetne ezt tudni"

Ez általában hosszabb-rövidebb tanulási folyamat eredménye.

Nem tudom, mit írtál be a fordítóba, de a gugli pl. ezt adja ki: [link]

2021. márc. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

utolsó az egész mondatot írtam be, ezért hittem hogy csak az against her-ig jelenti azt.

"Ez általában hosszabb-rövidebb tanulási folyamat eredménye."

Több, mint 10 éve tanulom az angolt, de még ezzel nem találkoztam, de ha találkoztam volna vele, se tudtam volna jobban, mint ma, hogy ez azt jelenti. Itt kell megkérdezni,mert pl. a sztaki szótár sem ismeri.

2021. márc. 30. 14:20
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, azt mondjuk 10 év tanulás után már lehetett volna tudni, hogy a "will she begrudgingly decided" nem tartozhat egybe, mert nyelvtanilag értelmezhetetlen és elemezhetetlen.
2021. márc. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én nem is mondtam, hogy az ide tartozik, azért írtam be az egész mondatot, mert máskor az a problémja, hogy szövegkörnyezet is kell.
2021. márc. 30. 15:18
 8/10 A kérdező kommentje:
6# Sőt, kimondottan az against her-t írtam, persze az a 2 mondatban van, gondolom odáig már nem jutottál el.
2021. márc. 30. 15:22
 9/10 A kérdező kommentje:
4# Fordítom, mert azt tudom majd hasznosítqni, amit teljesen értek, nem csak amiről sejtésem van...
2021. márc. 30. 15:45
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hiába lesz szókincsed, ha közben a mondat szerkezeti határait nem ismered fel, ami jelentős nyelvtani hiányosságokról tanúskodik.
2021. márc. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!