Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van valaki aki tanult már...

Van valaki aki tanult már koreait?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el koreait tanulni és keresnék valami jó nyelvtankönyvet, nem gond ha angolul van. Vagy esetleg van valakinek valami jól bevált módszere?

Válaszaitokat előre köszönöm.



2021. ápr. 7. 13:35
 1/5 anonim válasza:
Én próbálkozok, a Lingea- koreai társalgás c. könyvet ajánlom, mert szépen értelmesen van leírva minden (magyarul). Alkalmazásokat is letölthetsz, amikből magadtól készítesz jegyzeteket, nekem a drops-ot ajánlották sokan, de én azt még nem próbáltam
2021. ápr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm válaszod, utánanéztem a könyvnek, lehehet, hog megrendelem.

Én is probáltam ki alkamazásokat, az egyik a Write Korean, Infinite korean, Patchim és a Drops. Szerintem ezek egész áttekinthetőek.

2021. ápr. 7. 14:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tanulétam koreait, bár olvasgattam Osváth Gábor koreai nyelvkönyvét:


scribd com/doc/111451765/Osvath-Gabor-Koreai-nyelvkonyv


Szerintem próbáld meg. Magyarul nem sok koreai nyelvkönyv kapható, tudtommal.


[link]

2021. ápr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2021. ápr. 12. 19:18
 5/5 Lara84 válasza:
Én a TTMIK-ot ajánlanám. Talk to me in korean. Nagyon jófejek. Koreaiak oktatnak angolul, le is íják az egyes leckéket és hanganyag is van hozzá.Én velük tanulok, ajánlom őket.
2021. júl. 13. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!