Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Esetleg valaki segíteni ezt...

Esetleg valaki segíteni ezt angolra lefordítani?

Figyelt kérdés
10 nap múlva vissza kell menni az iskolába.És már fél éve a COVID miatt nem járok suliba amúgy is egy nagyon erős francia középiskolába járok de nekem ez alatt a fél év alatt ami az agyamba járt tanulás helyet az a fogyó kúra volt a summer body kialakítása a modellkedés és még sorolhatnám mi más volt.Valaki legyen olyan édes lélek ,hogy segít nekem fél évnyi tananyagot megtanulni 10 nap alatt

2021. ápr. 8. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Haha.
2021. ápr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

I have to go back to school in ten days. I didn't go to school for a half year because of COVID. By the way I attending a very serious/hard french high school, but i not really paid attention to learning in that half year, because i was always pondering about weight loss, summer body, modelling and so much other things.


Someone with kind soul, please help me learn that half year school material in 10 days.



Nem vagyok tökéletes angolos, de szerintem azért érthető a szöveg.

Majd valaki még tuti jön és ír egy jobbat/kijavítja az enyémet.

2021. ápr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
2: Egy olyantól, aki tényleg nem a tanulással foglalkozott az elmúlt fél évben, teljesen hihető egy ilyen szintű, hibáktól hemzsegő iromány. ;)
2021. ápr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

Írtam, hogy nem vagyok tökéletes angolos, de írtam, mert senki más nem írt.


Esetleg, ha tudod, hogy miket rontottam el, kijavíthatnad, hogy a kérdező is megkapja a helyes válaszát.

2021. ápr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

+én is tanulhassak belőle.


Danks schön.

2021. ápr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*e
2021. ápr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Ez itt a Gyakorin úgy szokott működni, hogy a kérdező leírja a saját fordítását, mi meg kijavítjuk a hibáit. Helyette nem írunk házit.
2021. ápr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!