Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy hónap alatt német érettség...

Egy hónap alatt német érettségire?

Figyelt kérdés

Tudom nagyon elrontottam azzal hogy utolsó hónapra hagytam a nagy mennyiségű tanulást de 11.-es vagyok és egyedül ebből a tantárgyból fogok idén érettségizni.Konkrét egy hónapom van rá.

Középszintűről lenne szó,második óta tanulom de nem mondanám az erősségemnek.

Szó dolgozatok,tétel felmondások,tankönyvben lévő feladatok mind ötösek/négyesek voltak.

Inkább a halott szövegértés és a levél írás /magamtól írt szöveg írás lenne a nehezebb...


Szerintetek ha neki esnék úgy hogy egy hét alatt mondjuk egy 5-6 oldalnyi szót megtanulok,és naponta csinálok eddigi érettségi feladatokat meg tankönyvbelieket,meg heti három levelet írnék,és hetente megnéznék egy német filmet az megfelelő lenne?

Vagy hogy essek neki szerintetek?

Aki csinálta már tudna véleményt,tapasztalatot mondani?:c


2021. ápr. 8. 23:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Töltsd le az eddigi német középszintű feladatlapokat és azokon gyakorolj.

Közben nézd át a nyelvtant.

Azzal, hogy kitöltod azokat a feladatlapokat, kb rá tudsz érezni, hogy mit várnak el.

2021. ápr. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!