Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Most, hogy a szóbeli elmarad,...

Most, hogy a szóbeli elmarad, csak az írásbeli eredmény fog számítani?

Figyelt kérdés
Nincs valami plusz pont dolog? pl szóbeli 30 pontos mondjuk abból adnak 5 pontot vagy ilyesmi?

2021. ápr. 12. 07:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Csak az írásbeli fog számítani és nem kaptok plusz pontot a szóbeli elmaradása miatt. Plusz pontot a nyelvvizsgával, okj-s szakmával vagy az emelt érettségivel lehet szerezni.
2021. ápr. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért adnának pluszpontot azért, ami nem lesz?
2021. ápr. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

1# Mármint nem a felvételibe, hanem az érettségi eredményre


2# Mert szerintem a szóbelin az emberek 99% el tud annyit makogni, hogy plusz pontot érjen.


De sejtettem, hogy semmi plusz nem jár érte sajnos

2021. ápr. 12. 07:48
 4/26 anonim ***** válasza:
39%
Persze, még plusz pontot is kapjanak olyanért amit meg sem csináltak. Vicc kategória ez így is.
2021. ápr. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
82%
4-es, ja mert mintha mi tehetnek rola, hogy elmarad. 😂 Te vagy mar a kesz vicc.
2021. ápr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
53%
Nem tehettek róla, de plusz pont ne járjon már, csak mert van aki javít vele. Van aki ront. :)
2021. ápr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
98%

Eleg ironikus volt a hozzaszolasod, ezert vettem zokon, amit irtal. Igy is rengeteg helyrol kapjuk a savazast, mintha mi tehetnenk arrol, hogy elmarad. Lusta, semmirekello, lezengoknek hivnak minket, holott fogalmuk sincs, ki mennyit tanul(t) az erettsegire. Szemely szerint orultem volna, ha legalabb valaszthatova tettek volna, vagy az emelteket megtartottak volna. Ez van, nem tudunk mit tenni.

Nyilvan nem kell plusz pontokat adogatni, de ne tegyunk ugy, mintha konnyebbseg lenne az, hogy nincs szobeli es “ki van nyalva a pics@nk”.

2021. ápr. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Sajnos igen, nekem is jobb lett volna szerintem, ha meg van tartva, legalábbis esély lenne a javításra.
2021. ápr. 12. 12:03
 9/26 anonim ***** válasza:
62%
Pontosan... aki meg nem elte at ezt a helyzetet, az meg ossze-vissza makog. :/
2021. ápr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Én spec érettségizem most, meg csináltam 15 éve kompletten is, és összehasonlíthatatlanul könnyebb, ha csak írásbeli van.
2021. ápr. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!