Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Győr Hatos nyelviskola?...

Győr Hatos nyelviskola? (kérdés lent)

Figyelt kérdés
Nemrég hallottam hogy ha nem mész nyelvvizsga előtt tanfolyamra a szóbelin megbuktatnak. Igaz ez? Én tavaly vizsgáztam ott, voltam tanfolyamon és átmentem. De akkor ezt még nem tudtam, szóval lehet nekem sem sikerült volna. Esetleg valaki hallott már erről? És ha igen, minden vizsgánál így van? Ha valaki tud valamit, esetleg volt ilyen helyzetben felvilágosítana? Köszi! :D

2021. ápr. 14. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, ez hulyeseg. Akinek megvan a tudasa, atengedik, akinek nincs, megbuktatjak. Nemetbol nem voltam tanfolyamon megis meglett, angolbol voltam, megis meghuztak (meg a tobbieket is, 1 kivetellel... :D)
2021. ápr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Akkor ezek szerint hülyeség az egész. :D
2021. ápr. 14. 14:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ott nyelvvizsgáztam németből tanfolyam nélkül, és elsőre meglett.
2021. ápr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!