Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol emelt érettségi 3 hét...

Angol emelt érettségi 3 hét múlva meg tud lenni a 75% ?

Figyelt kérdés

Nyilván van angol hátterem: ált.isk, gimi plusz volt már egy közép angol érettségim 60%. Amennyiben csak ez az 1 tantárgyam van felkészülni (munka mellett) és a maradék időmben minden percet kihasználva gyakorlok, akkor elképzelhető, hogy meg lesz? Egyetemen esetleg levelező szakon, aki dolgozik hogy készül fel a vizsgákra több tárgyból is? Ebből kiindulva gondolom, hogy ha agyban felkészülök akkor mennie kellene.


Köszönöm előre is!



2021. ápr. 15. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A közép angol érettségi kb B1 szinten van, az emelt érettségi meg kb. mint egy B2 nyelvvizsga, vagy kicsit erősebb. Nem lehetetlen megcsinálni. Csak legyen faca a leveled, meg olvass orrba szájba tételeket, pl ezer kérdés ezer válasz, tudj valamit minden témakörhöz hozzászólni, és nyert ügyed van.
2021. ápr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Öhm. Nekem 97%-os közép szintű angolom volt, egy hónappal később B2-es nyelvvizsgám, majd ősszel 60%-os emeltem.

Persze nem volt nagy tétje, de azért készültem rá, pl nem jártam be a másik nyelvórára, csak az angolra. Szóval nagy ugrás a közép szintű angol után az emelt.

Nem tartom lehetetlennek, de azért húzz bele, mert nem olyan sima azért.

Sok sikert!

2021. ápr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

60 kozep??? En is emeltezek angolbol es elorehozottan cdinaltam a kozepet ami 93% lett

Hat sok sikert, nem tudom gyaroroltal e de ha igen akkor meglehet

2021. ápr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a közép 98% lett, és ahogy csinálgattam az emelteket, tényleg inkább egy B2 nyelvvizsgára hajaznak. Én az utóbbiakat nehezebbnek tartom..:/
2021. ápr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Pontosan. Nem te vagy az első aki ide írja, hogy középszinten 60% lett, és úgy meséli el, mintha az milyen jó lenne. Az konkrétan a béka se**e alatt van, az emelt SOKKAL nehezebb lesz.
2021. ápr. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a közép 98% lett. Az emeltem 81% és most csináltam az egyetemen a felsőfokú nyelvvizsgát ami 76%.

Nsm lehetetlen,de mimden nap gyakorolj.

2021. ápr. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Enis 70-75%ra hajtok, de nekem a kozepem 89% lett es kulontanarhoz is jarok mar joo ideje

Szerintem nagyon hasznos lenne ha minden nap megoldanal nehany feladatot az erettsegikbol

2021. ápr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!