Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Érdemes így menni technikumba?

Érdemes így menni technikumba?

Figyelt kérdés

Úgy,hogy ha mondjuk az adott ember egyetemre szeretne majd menni,méghozzá valamiféle természettudományos képzésre,de így pedig problémás lesz az érettségi?


Mivel tudjuk,hogy csak egy ilyen tantárgyat tanulnak (mármint természettudományosat) és így csak egyből lehet érettségit tenni?


2021. ápr. 21. 19:36
 1/4 A kérdező kommentje:
És pont nem azt a tantárgyat tanulják,amiből kéne érettségizni az adott esetben.
2021. ápr. 21. 19:41
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Választható érettségi mindig van,mindenhol.

De technikusiban nem érdemes természettudományi céllal menni.


Én is technikumban végeztem. Vagyis szakközépben kezdtem.

Volt 2 év fizika, kémia, földraju, 3 év biosz.

Nem nagyon feküdtünk rá a tananyagra, csak legyünk túl rajta.


Akkor inkább sima gimi.

2021. ápr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
A technikum nem a természettudományról híres, kivéve ha vegyészetre mész és kémiából akarsz érettségizni, mert akkor nagyon megnyomják. Milyen egyetemre szeretnél jelentkezni?
2021. ápr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Biológusin gondolkozok,de a kémia felé is fajlok.

És hát nem tudom,hogy a gimi a jobb,vagy a technikum.


Gimibe jelentkeztem,de gondolom át lehet majd menni technikumba is,ha a technikum jobb!

2021. ápr. 22. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!