Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit csináljak ha az angol...

Mit csináljak ha az angol tanár szivat és ezért most nem lesz meg a 4-es?

Figyelt kérdés
Van egy angol tanárunk aki úgy érzem nem kedvel az órán szinte semit nem tanít majd a dolgozatokban alig van időm most 51 % addta meg a kettest egy függő beszd dolgozatra pl és én most ezért egyest kaptam napokig tanulok minden dolgozatra de a fogalmazásaim ra szinte nem is ad pontokat minden mássból jó tanúló vagyok de angolból sok dolgozatra esélyem sincs négyest kapni nincsenek nála se szorgalmik se semi hasonló mit tegyek?

2021. ápr. 30. 13:23
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
az utóbbi három jegyem: 3,3,1 az átlagom 3.5 de a szüleim nem is tudják
2021. ápr. 30. 13:24
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
tanulj többet/jobban
2021. ápr. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Ne haragudj, de a kérdésedben se egy pont, se egy vessző nincs, viszont cserébe hemzseg a helyesírási hibáktól. Ha így "fogalmazol" angol órán is, ne csodálkozz, hogy nem kapsz rá pontot.

Egyet tudsz tenni: tanulsz. Mert aki tud, azt nem lehet se megszivatni, se lepontozni.

2021. ápr. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
csak én sokat tanulok ezért is
2021. ápr. 30. 13:44
 5/14 A kérdező kommentje:
valamint 51 % ig 1 est ad pl és ez elég nagy baj ha vannak hibáim
2021. ápr. 30. 13:46
 6/14 anonim ***** válasza:
96%

Mindig sajnálatos, hogyha a sok tanulás ellenére nem sikerül jó eredményt produkálni. Ilyenkor vagy az van, hogy vagy rossz technikával tanulsz, vagy esetleg az agyad megfelelő része nem elég fejlett. Akárhogy is legyen, érdemes lenne a tanárral beszélni erről a problémáról. Ha normális, akkor adni fog tanácsot, hogy mit hogyan lenne érdemes csinálnod, esetleg ad külön gyakorlófeladatokat, amiket visszaküldhetsz neki ellenőrzésre.

Vagy akár a helyi nevelési tanácsadónál is lehetne teszteltetni magad, hátha ott kimutatnak valamit, amivel lehet valamit kezdeni. Esetleg egy pszichológussal is lehetne beszélni, és akkor kiderülhetne, hogy valami lelki eredetű dolog miatt nem megy a tanulás.


A lényeg: ha minden igyekezet ellenére sem sikerül elérni a megfelelő eredményeket, akkor szakembert kell bevonni.

2021. ápr. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%
Az, mondjuk, tényleg baj, hogy 51%-ig 1-est ad, mert a sikeres nyelvvizsga 60%-nál kezdődik, ezért célszerűbb és talán ösztönzöbb is lenne, ha csak 60%-tól adná meg a 2-est.
2021. ápr. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem itt az is kérdés, hogy te hogyan látod. Valóban olyan osztályzatot érdemelsz, tényleg nem értesz mindent, vannak hiányosságaid, van ami magyarázatra szorul stb., vagy pedig a tudásod alapján jobb eredményt érdemelnél? Velem pl. valóban volt olyan, hogy egy tanár kipécézett magának és rosszabb jegyeket, pontszámokat adott a megérdemeltnél, mások eredményeihez képest és ezért nem tartom lehetetlennek, hogy ilyen mással is előforduljon. Mindkét esetben jó megoldásnak tartom azt, hogy a beszélj a tanárral, konkrétan kérdezz rá a hibákra, miért vont le pontot, mi a hiba, mi lenne a helyes stb. és ő remélhetőleg tud neked segíteni, ha a tudásoddal van a gond vagy kiderül, hogy miért olyan jegyet adott rá. Ha esetleg van valami konkrét kérdésed vagy valamit nem értesz, segítség kell, nem tudsz megoldani egy feladatot stb., akkor esetleg én is tudok neked segíteni (angol szakon tanulok) :)
2021. ápr. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%

de szeretem, amikor olyan fogalmatlan kötekedők osztják az észt, mint a 3as.

„Ne haragudj, de a kérdésedben se egy pont, se egy vessző nincs”


te meg nem tudod helyesen leírni az ’angolóra’ és ’szívat’ szavakat. jaja a magyar oktatási rendszerben olyan elő sem fordulhat, h vki rossz jegyet kap, hiába tanul :D te vmi alternatív valóságban élhetsz, vagy egyszerűen annyira szolgalelkű vagy, mint a magyarok többsége.

anno gimiben azért kezdett szívatni a matektanár, mert olyan focicsapat neve volt a tolltartómon, amit nem kedvelt.


versenyszférára alkalmatlan, mélysötét tanárból annyi van Magyarországon, h hihetetlen. a kérdést olvasva marha kíváncsi lettem az angoltanárnőd tudására is. gondolom, az a fajta, aki bemagolta a headwayt, a kiejtése, szókincse meg rosszabb, mint egy random külföldi fiatalé.


látatlanban nyilván nem tudjuk biztosra, h igazságos-e a tanárod, az utolsónak igaza van:


arra kéne rájönni, h valóban jobb jegyet érdemelsz-e (akár teszteltethetnéd magán angoltanárral), vagy nem.

mondjuk aki képes 2021-ban „függő beszéd dolgozatot” íratni, az jó nagy idióta lehet. ja bocs, Magyarországon vagyunk, itt még szódolgozatot is íratnak :D édes istenem…

2021. máj. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8%

sztem remekül mutatja a magyar oktatási rendszer hihetelten elmaradottságát ez a pár szó:


"51%-os 2es függő beszéd dolgozat"

2021. máj. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!