Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Jár valami hátránnyal, ha...

Jár valami hátránnyal, ha vonalakat húzok az érettségi feladatlapon?

Figyelt kérdés

pl gondolok angol érettségiben vannak számozva, és én lehúzom magamnál, hogy "meg van"

(Megoldást pontos helyre írom)


Ez jár e valami bajjal?



2021. máj. 2. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nem jár vele, amíg a megoldásod egyértelműen van jelölve és nem az egész feladatot húzod át megoldásokkal együtt.
2021. máj. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Ameddig egyértelmű, hogy mi a válaszod, addig nem hiszem. Szóval például van angolból az a feladat (reading), ahol félmondatokat kell összepárosítanod. Ott például nem baj szerintem, ha a félmondat bal oldalán áthúzod a számozását, viszont ahova be kell írnod a megoldásodat, ott a számozáshoz szerintem ne nyúlj. Meg na, csak húzd át a dolgokat, ne pedig átfirkáld.
2021. máj. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én időmben a matek érettségin volt egy rész, ahol talán 5 feladat közül kellett 4-et kiválasztani és megoldani. Ugyan elvileg nagyon egyértelműen jelölni kell, hogy melyiket hagyod ki, de azért ott okozhat zavart az áthuzigálás. Másutt szerintem nem, én is csináltam. Meg bekarikáztam amire még vissza akarok térni stb. Nem okoz ez problémát, és sokat segíthet az időbeosztásban.
2021. máj. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2021. máj. 3. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!