Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha már angol nélkül létezni...

Ha már angol nélkül létezni sem lehet, akkor miért nincsen normális, hatékony és egyszerű módszer az elsajátítására?

Figyelt kérdés

2021. máj. 4. 20:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Van, úgy hívják tanulás.
2021. máj. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Oké, csak honnan miből? Mindent össze kell ollózni a netről meg egész nap sorozatokat nézni? :)
2021. máj. 4. 20:43
 3/14 anonim ***** válasza:
98%

Mondjuk tankönyvből?


English grammar for everyone vagy Raymond Murphy's English Grammar in Use (Elsőnek van magyar változata, a másodiknak nem tudom)

2021. máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%

Vagy bejelentkezi nyelvsuliba? Most is vannak, csak online.

Igazából nem tudom mire gondolsz. Nyelvet tanulással fogsz elsajátítani. Nem fogják 'beültetni' az agyadba.

Tanulás mellet pedig igen nezheted angol nyelven felirattal a filmeket, sorozatokat.

2021. máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

Konkrétan mire gondolsz? Töltsék a fejedbe?

Semmivel nem nehezebb, mint a többi nyelv.

2021. máj. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Van, ha suliban nem ment, vagy mást tanultál, akkor angol magántanár a leghatékonyabb. De vehetsz magadnak könyvet is . Applikációk csak segítségnek jók.
2021. máj. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Igazából minden elérhető online ami szükséges. Szókincs, nyelvtani feladatok, videók, podcastek, minden a rendelkezésedre áll. Teljesen ingyen is meg lehet csinálni, nem tudom mit vársz.
2021. máj. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nyelvsuli csak a nyelvtant és a beszédet erőlteti. Elveszi az ember maradék kedvét teljesen jó pénzért.

Könyvből sem láttam még teljes értékűt és ami fölött nem alszol el.

2021. máj. 4. 21:56
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Akkor veled van a baj :)
2021. máj. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Nézd, rengetegen megtanultak már angolul, a hiba szerintem benned van.
2021. máj. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!