Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Spanyol tanulás otthon?

Spanyol tanulás otthon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Meg szeretnék tanulni spanyolul, mert nagyon érdekel a nyelv, vonzz az egész kultúra. Viszont egyenlőre nincs pénzem külön tanárhoz járni, max nyár után. Tudnátok valami tippet adni a nyelv elsajátítására vagy esetleg jó tankönyveket ajánlani?



2021. máj. 5. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én autodidakta módon tanultam meg, tanár nélkül. Kezdésnek a Pons tankönyvcsomag könyveit ajánlom, ha rám hallgatsz a Colores könyveket messzire elkerülöd. Miután felszedtél egy kevés alapot (szókincs és nyelvtan terén), kezdj el anyanyelviekkel beszélgetni, erre nagyon jók az Interpals oldal és a különböző spanyolos Facebook csoportok. Ha van még specifikus kérdésed írj nyugodtan, folyékonyan beszélem a nyelvet.
2021. máj. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Én az iTalki nevű oldalt javaslom gyakorlásra idegenekkel. :)
2021. máj. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:))
2021. máj. 6. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!