Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Emelt szintű angol érettségi...

Emelt szintű angol érettségi visszatérítésére van-e esély?

Figyelt kérdés
Tavaly év végén komplex B2-es szintű angol nyelvvizsgát tettem sikeresen. Ennek az árát vissza is kaptam. Idén viszont úgy döntöttem szintemelő érettségi vizsgát teszek angolból. Kérdésem az lenne, hogy így van-e esélyem visszakapni az érettséginek is az árát, ha mindkét vizsga azonos nyelvű és szintű?

2021. máj. 9. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Tudtommal az érettségi nem kerül pnézbe
2021. máj. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Első alkalommal nem kerül pénzbe, én tavaly érettségiztem, idén a szintemelőért már fizettem.
2021. máj. 9. 11:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kapod vissza az árát, csak jelenleg járványhelyzetben, amennyiben úgy döntesz nem szeretnél vizsgázni. Mivel már lement az angol így már erre sincs lehetőséged.
2021. máj. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, ezt olvastam is. Viszont az államkincstár oldalán nekem nem volt tiszta, hogy üti-e a kettő egymást, mivel az angolra a járványtól függetlenül is van támogatás.


[link]

2021. máj. 9. 12:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak abban az esetben vonatkozna ez rád, amennyiben ezzel szerezted volna az első nyelvvizsgád. Mivel mint írtad van már egy B2őd azt visszakaptad, ezt már nem fogod, én így értem. Ha nem vagy benne még így sem biztos írj egy levelet nekik ezzel kapcsolatban.
2021. máj. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

5#+1 Én is úgy tudom, hogy az első nyelvvizsga ingyenes vagy az első emelt nyelvi érettségi, mivel neked van már egy b2 sikeres nyelvvizsgád így nem érvényes


(de persze kérvényezheted max elutasítják)

2021. máj. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2021. máj. 10. 10:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!