Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Létezik olyan fordító képzés,...

Létezik olyan fordító képzés, amihez nem szükséges diploma?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, és szeretnék elvégezni egyetem mellett egy fordítói képzést. Csak olyanokat találtam, amik legalább alapfokú diplomához vannak kötve, nekem viszont inkább egy OKJ-hez hasonló képzés lenne a megfelelő. Létezik esetleg ilyen?

2021. máj. 10. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem
2021. máj. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és ráadásul nappali képzések amikről én tudok.
2021. máj. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, itt Angliaban lehet letenni tolmács-es fordító vizsgát, senkit se érdekel az előképzettség,kb 500£. Ha sikeresen lefordítod az adott dolgokat, megvan a képzettség.
2021. máj. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3.: Angliában valamilyen fura okból nem feltételezik, hogy magyar módra meg akarják oldani okosba. Vagyis eleve abból indulnak ki, hogy aki fordító akar lenni, az minimum anyanyelvi szinten beszél minimum kettő nyelvet, saját felelősségére. De ott még a jegyellenőr se egyből megbüntet, hanem elhiszi, hogy csak elvesztetted a jegyedet, és megveteti rendes árán újra. Az angol mentalitást azért ne hasonlítsuk a szrrágó magyarokhoz :(
2021. máj. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!