Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha a felvételi követelmény...

Ha a felvételi követelmény "csak" magyar emelt + nyelv, de én a nyelvet is leteszem emelten, azt elfogadják?

Figyelt kérdés

2021. máj. 12. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Ha arra gondolsz,hogy nyelvvizsga kell, de te emelt érettségiznél, akkor csak az egyiket fogadják el. (Bár emelttel ha 5ös, meg van a nyelvvizsga is.) Pontosítsd,hogy tudjak segíteni.
2021. máj. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Felvételi követelmény:


"magyar nyelv és irodalom (E) és

angol v. finn v. francia v. latin nyelv v. német v. olasz v. orosz v. spanyol v. történelem"


Itt nincs kikötve pl. hogy angol (E), de én azt szeretnék tenni, és kérdés, hogy számít-e.

Egyébként töriérettségim ígyis-úgyis lesz, szóval nem nagy baj, ha nem számít, de érdekelne, angolból jóval erősebb is vagyok.

2021. máj. 12. 19:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze elfogadják ha 45% megvan mind a kettő tárgyból akkor 100 többletpont is jár érte
2021. máj. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elfogadják.
2021. máj. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!