Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi esélyt láttok rá?

Mennyi esélyt láttok rá?

Figyelt kérdés

Középfokú angol nyelvvizsgám van. Tanár nélkül készültem fel rá. Az utolsó hetekben beszélgettem a tanárommal, meg kijavította 3 levelem.

Szerintetek tanár nélkül sikerül felkészülni a felső fokú nyelvvizsgára? Ha igen, mennyi idő alatt?

Mostanában benne vagyok az angolban, felső fokús könyveim is vannak szóbelihez. Esetleg augusztus végén reális lehet?



2021. máj. 17. 16:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp keress fel egy tanárt vannak részek pl az olvasásértés nyelvtan hallgatás amit könyvből is tudsz gyakorolni és nagyon jól meg lehet tanulni de a levél és szóbeli résznél igazából ugyanazt csinálod mint majd a vizsgán és jó ha van vki aki kijavítja a hibáidat és nem helytelenül rögzül
2021. máj. 18. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!