Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az ECL vagy a Euroexam nyelvvi...

Az ECL vagy a Euroexam nyelvvizsgaközpontot ajánljátok jobban?

Figyelt kérdés

Szerintem jelenleg, gyakorlás nélkül B2-es szinten vagyok. Szóban is jól tudok teljesíteni, inkább a nyelvtantól félek, ezért esett erre a kettőre a választásom, és nem tudok dönteni. Mindkettő mintafeladatsoraival “szimpatizálok”.

Személyes véleményeket, tapasztalatokat várok, és hogy melyik nyelvvizsga lenne „mutatósabb”/elismertebb (persze tudom, hogy egy Camridge-hez, IELTS-hez egyértelműen nem hasonlíthatóak).

A válaszokat előre is köszönöm, legyen szép napotok!



2021. jún. 6. 15:08
A kérdező szavazást indított:
ECL
Euroexam
Inkább egy másik...
27 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
A language cert a legkönnyebb az összes közül, és 50%-tol megvan. De ha a kettő közül akarsz választani, akkor Euroexam.
2021. jún. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ECL egy szemét rablóbanda, tapasztalat.
2021. jún. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Én nem ismerem az Euroexam-et, de nekem pozitív tapasztalataim vannak az ECL nyelvvizsgával (németből voltam). Tény, hogy a hallgatás része nem könnyű, de szerintem rendben volt.


Az, hogy valaki nem ér el 40%-ot egy vizsgarésznél, fellebbezik, de nem kapja meg a nyelvvizsgát, az nem a nyelvvizsgaközpont hibája.

2021. jún. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Euroexam-et ajánlom, ott nagyon korrektek.
2021. jún. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2021. jún. 26. 18:27
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én mindkettőnél nyelvvizsgáztam már, középen és felsőn is. :D

Nekem mindkettő tetszett, korrekt volt.

De ha választani kellene, akkor inkább az Euroexamet ajánlanám.

Külföldre egyik sem jó.

2021. szept. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Euroexam.
2022. ápr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!