Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvvizsgát ajánlanáto...

Melyik nyelvvizsgát ajánlanátok, ha angolból szeretnék C1 szintű nyelvvizsgát tenni?

Figyelt kérdés
(Vagy melyik központot nem ajánlanátok?)

2021. jún. 8. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Euroexamet csináltam, mert anno a tanárom azt javasolta. Csekkolj le mintafeladatokat, hogy meglásd melyik szimpatikus.
2021. jún. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ECL vizsgából tettem többet is, angolból közép és felsőfokot, németből közepet. Nekem nagyon tetszett, hogy a nyelvtan nem annyira hangsúlyos, inkább a szókincs és a kommunikációs készségek számítanak. Persze ez sem könnyű típus, de nekem bejött. Tényleg nézz hozzá mintafeladatokat, abból látni fogod, tetszik-e. Nekem az is fontos volt, hogy nemzetközileg elismert vizsga legyen.
2021. jún. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is az ECL-t tudom ajánlani, eddig azzal nekem is csak jó tapasztalatom volt. De mint ahogy az előző is írta, nézd meg a honlapjukon a mintafeladatokat!:)
2021. jún. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. jún. 10. 14:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a Euroexamet nem ajánlom, szerintem a hallásértési feladat elég beteg...
2021. jún. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mit szeretnél vele. Pl én most készülök Észak Írországba dolgozni, és a régi ECL C1-es vizsgapapíromat nem fogadják el a vízum elbírálásnál, úgyhogy holnap mehetek IELTS vizsgát tenni. Gondoltam megosztom ezt a kellemetlen tapasztalatot a bürokráciával kapcsolatban, ami a Brexit óta elfajult.
2021. szept. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6#Az szép, köszi az infót.


Sok szerencsét a vizsgához!

2021. szept. 2. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!