Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Indokoltnak tartjátok egy...

Indokoltnak tartjátok egy újabb nyelvvizsga amnesztia bevezetését?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor miért? Ha nem, akkor miért nem?

2021. jún. 15. 17:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Igen mert a közoktatásban egyik fél sem motivált nyelv tanulásra tehát én örökre ezt tenném. (Saját vélemény, nem vagyok makacs meg tudsz győzni ha más a véleményed)
2021. jún. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
Nem. A legtöbb munkában elengedhetetlen a nyelvtudás, később úgy is szükségük lesz a tudásra.
2021. jún. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, miért pontoztál le?
2021. jún. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Már az előzőt sem tartottam indokoltnak.
2021. jún. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
Egyet értek a 4. válaszolóval.
2021. jún. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 bbenjoe ***** válasza:
66%
Nem.
2021. jún. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Az előző sem volt indokolt, viszont egy ügyes húzással sikerült felszabadítani rengeteg, rendszerbe ragadt diplomát, és ezekkel hiányszakmák statisztikáit lehetett instant módon kozmetikázni.

Nekem volt ismerősöm aki 5 év után vette át az ápolói, egy másik 9 év után a gyógypedagógusi diplomáját, egy harmadik 6 év után a pénzügyi (!!!) diplomáját. Képtelenek voltak megszerezni a nyelvvizsgát. Gondolj bele, pénzügy diploma, egy középfokú nyelvtudás nélkül. Agyrém.

2021. jún. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7%
Kamuzol lehetetlen hogy ennyi év allat nem tudták lerakni ezek a történtetk szimplán az elmédben születtek szerintem. Mindenesetre a véleményed és annak kifejtése korrekt
2021. jún. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
8, meglehet hogy csak kakiltak a diplomára és egy sokkal jobban fizető munkakörben dolgoztak diploma nélkül. Nekem is van ilyen ismerősöm aki így volt. Aztán miután a diplomáját megkapta, betette a szekrénybe. Nem dolgozik azóta sem benne, mert lett sokkal jobb helyette. Ilyen is van aki nincs rászorulva a diplomára.
2021. jún. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
remélem 2021-ben is kiadják, szörnyű gimis tanáraim vltak, egyeteme mellett meg nem tudnám letenni (szörnyen nehéz, Sote..., meg szakdoga, meg kötelező nyári meg zárvizsga gyak, úgyhogy nyári szünet 0..), ott akarok lenni a diploma oszt után 5 év kemény tanulás után 😞 De megértem azokat is, akik emiatt dühösek, mert megdolgoztak érte, én is meg akarom csinálni, de diploma után.
2021. jún. 16. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!