Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy kezdjek el spanyolul?

Hogy kezdjek el spanyolul?

Figyelt kérdés

Jövőre már az iskolában is spanyolt fogok tanulni, teljesen kezdő szintről.


Van valami ötletek,hogy kezdhetnék a spanyolba előbb?



2021. jún. 17. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Nyelvkönyvek? Egyébként ha kezdő szintről fogsz indulni, akkor szerintem annyira nem érdemes belemélyedni, mert még valamit rosszul fogsz megtanulni és aztán majd nehezebb áttanulni. Illetve lehet, hogy mit egyedül megértel egy témát az 1óra, míg a tanár majd ott úgy el tudja nekem magyarázni 10perc alatt, hogy teljesen magabiztosan fogod tudni használni azt a szabályt/szabályokat. Én egyedül az abc-t tanulnám meg, esetleg a számokat. Mert ha az abc-t magabiztosan tudod (ez alatt azt értem, hogy magabiztosan olvasol, tudod, hogy melyik betű melyik, nem az abc felmondását) akkor majd utána szerintem a szavakat is könnyebb tanulni. Illetve a számok is elég alapok, így valószínűleg, hogy az elején azokat is megtanuljátok, így pedig pont lesz egy heted kb (nem tudom nyelvi előkészítő-e vagy csak sima heti 3óra) míg kb nem kell tanulni semmit, belerázódhatsz, baratkozhatsz.

Nem tudom, hogy döntöl végül, de sok sikert

2021. jún. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetnek nem árt, ha a kérdésedbe belecsempészel egy állítmányt.


Esetleg sztaki.hu vagy efféle, és alapszókicset szerzel. beszerezhetsz akár egy szótárat is.

2021. jún. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
62%
Duolingoval is elkezdheted. Nem tudom mennyire jó vagy mennyire hatásos, de szerintem megéri kipróbálni. Annyit tudok róla, hogy valószínűleg angolul kell majd tanulnod a spanyolt ezen az alkalmazáson.
2021. jún. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!