Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy középfokú nyelvvizsga...

Egy középfokú nyelvvizsga valódi nyelvtudást jelent?

Figyelt kérdés

2021. jún. 28. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
JelentHET, de nem feltétlen JELENT!
2021. jún. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Van akinél igen, van akinél nem.
2021. jún. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

A vizsga időpontjában képes volt kommunikálni.

Azt tanúsítja hogy ha kell a munkához meg tudsz tanulni az adott nyelve

2021. jún. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem feltétlenül. Ha nem vagy hozzászokva a beszédhez nem sokra mész vele
2021. jún. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
98%
Talán. Miután megszerezték a papírt, sokan nem tartják szinten a nyelvtudásuokat.
2021. jún. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, egy papír önmagában nem mindig elég. Nekem meglett az olasz, de súlyos nyelvtani hiányosságaim vannak, ugyanis nem volt időm jobban fejleszteni őket. Rámentünk a beszédre, mert a legtöbb nyelvvizsgán jóindulatúak ha 10-15 épkézláb mondatot már össze tudsz rakni. A hallásértés egy nehezebb készség, azon csúnyán el is hasaltam, a fogalmazásom pedig a nyelvtani hiányosságok miatt szintén elég gyatra lett. de összességében 71%-ot kaptam. De határozottan állítom, hogy nem vagyok jó olaszból.
2021. júl. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!