Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Első sikeres nyelvvizsga díja...

Első sikeres nyelvvizsga díja ebben az esetben is visszaigényelhető?

Figyelt kérdés

Szóval az egyértelmű számomra, hogy 35 év alatt az első sikeres komplex nyelvvizsga díját az állam visszatéríti. A probléma ott van, hogy májusban voltam az Origo vizsgacentrumban komplex angol nyelvvizsgát tenni, viszont csak az írásbeli sikerült, amiről kiállítottak egy bizonyítványt. Egy hónappal később (júniusban) egy másik vizsgacentrumhoz, az iTolc-hoz mentem szóbelizni, sikerült, kiállítottak arról is egy bizonyítványt. Tisztában vagyok vele, hogy a két részvizsga komplexnek számít, hiszen mindkettő akkreditált, államilag elismert bizonyítvány/vizsgacentrum. Ilyen esetben viszont hogy működik a vizsgadíj visszaigénylése? Csak az egyik részére van lehetőség? Ugyan úgy kell kérvényezni, ilyenkor jár egyáltalán?

Előre is köszönöm a válaszokat!



#nyelvvizsga #Nyelvvizsgadíj visszaigénylés #Nyelvvizsga kompenzáció #Akkreditált nyelvvizsga
2021. júl. 1. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Online szépen megigényled, feltöltöd a számlát-igazolást róla, és ha meghaladja a kettő vizsga díja a maximális összeget, akkor a törvényben megengedett maximumot fogják átutalni.
2021. júl. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Csak mondjuk az Origo-nál alapból komplexre jelentkeztem és arról van a számla, tehát azon a számlán az rajta van.
2021. júl. 1. 12:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!