Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hiteles magyar-japán, illetve...

Hiteles magyar-japán, illetve japán- magyar szótározást ti hogyan, miből oldjátok meg hobbi szinten, önerőből tanuló japános társaim?

Figyelt kérdés
Félek, hogy véletlen valami rossz, hibás forrásból szótározok, tanulok, ezért bizonytalan vagyok ez ügyben. Gondoltam eredeti szótárra is, hogy rendelek, de ha van olcsóbb ugyanúgy jó forrás szótározásra, akkor szívesen fogadok tanácsokat ez ügyben.

2021. júl. 11. 07:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

adys.org


Annál hitelesebb csak angol-japán vagy japán-japán egynyelvű szótár van.

2021. júl. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Először, alapabb kifejezésekhez rendben van az adys, de ha már eljutottál egy szintre akkor szerintem minél hamarabb válts át egynyelvű szótárra :)
2021. júl. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
jisho.org, Shogakukan Progressive, google
2021. júl. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!