Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Japánul hogyan lehet gyorsan...

Japánul hogyan lehet gyorsan megtanulni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 17. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Ne gyorsan, hanem jól akarj megtanulni. Máshogy nincs értelme. Vagy ha nincs időd erre akkor bele se kezdj. Szarul megtanulni felesleges.
2021. júl. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Ha kimész Japánba élni. Ez nagyjából minden nyelvre igaz, hogy a célországban sokkal könnyebben ragad az emberre a nyelv.
2021. júl. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Gyorsan sehogy.
2021. júl. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom a gyorsan mit jelent, vagy hogy miért szeretnél gyorsan megtanulni, de valóban nem lehet, főleg nem japánul a rengeteg kanji miatt. El tudod kezdeni a tanulást otthon a hiraganákkal és a katakanákkal, tudod gyakorolni a kiejtésüket is (nagyon jó oldalak vannak erre), de ez után azzal jársz a legjobban ha elmész heti egyszer egy tanárhoz, mivel a nyelvtant már nem lehet csak úgy otthon megtanulni. És nyilván minél szorgalmasabb vagy, annál hamarabb fogsz tudni előrébb és előrébb jutni.

De nézhetsz róla Youtube videót akár, hogy mások hogy tanulnak japánul, nagyon sok hasznos infót mondanak az ilyen videókban. Például telefonos applikációkat amik nagyon megkönnyebbítik a tanulást. Nyilván van kanji tanulós app, hiragana-katakana tanulós app, van olyan amiben egyszerűbb japán dolgokat tudsz olvasni, stb., stb...

Én a JapanesePod101-et tudom ajánlani, szerintem nagyon megéri előfizetni a Premium verziójára. A basic hozzáférést nem éri meg kifizetni mert úgy hiányosan elérhetőek csak az anyagok és szinte használhatatlan.

De amúgy ha 1 percnél tovább keresgélsz az interneten te is utána tudsz ezeknek nézni.

2021. júl. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%
Meg olcson meg lehetoleg egyszeruen is, mi
2021. júl. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!