Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő alatt lehet felkész...

Mennyi idő alatt lehet felkészülni angol felsőfokú komplex origo nyelvvizsgára? (Ha hetente többször is megyek tanárhoz)

Figyelt kérdés

2021. júl. 22. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad le hogy jelenleg milyen szinten vagy. Ezt elég nehéz alapból is megjósolni. Én tanár nélkül készültem fel egy pár hónap alatt, és szerencsére sikerült elsőre. Viszont annyit megemlítek hogy mindennap használom az angolt a párkapcsolatomból kifolyólag.
2021. júl. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazad van😊 már van egy középfokú nyelvvizsgám, és tavaly emelten érettségiztem

Azóta nem nagyon tanultam angolt, csak mindig angolul néztem sorikat, ma meghallgattunk egy C1es hallás utáni értést és csak pár pontot vesztettem amin nagyon meglepődtem mert a középfokún is már az ment a legnehezebben, vizsgán is a min pontot értem csak el… így szerintem ebben kifejezetten fejlődtem

Most azt nem tudom, hogy szeptemberben próbáljam meg a vizsgát vagy inkább novemberben🤔szerintetek?

2021. júl. 22. 22:32
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tölts ki egy C1-es mintafeladatsort, és azonnal látni fogod, hol állsz most.
2021. júl. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!