Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Bármi tapasztalat angol...

Bármi tapasztalat angol online nyelvtanfolyamról?

Figyelt kérdés
Nyáron dolgozok, így suli időben szeretném egyéni beosztás szerint végezni a tanfolyamot. Arra lennék kíváncsi, hogy valaki tudna-e számomra ajánlani egy jó oldalt ami tényleg felkészít a nyelvvizsgára? Nem szeretnék jelenlétiben tanulni és ez nem is megoldható számomra. Csak online érdekel. Ár nem számít. Őszinte véleményekre vagyok kíváncsi, ha esetleg van rossz tapasztalat azt is szívesen meghallgatom. Jelenleg egy 175 ezer forintos tanfolyamot néztem ki szóval előtte szeretném megtudni, hogy átakarnak-e vágni vagy sem. Előre köszönöm

2021. júl. 29. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi lennék - valószínűleg a tizen- huszonéves korosztályt kell megcéloznom ismeretségi kört illetően, ha előbbre akarok jutni a viszonylag hosszú ideje tartó hátrányos helyzetemből.
2021. júl. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nézd meg a beszeljangolul.com oldalt. Regisztráció után kipróbálható, de amúgy az egész nem drága, ha jól emlékszem 37-et fizettem a komplett csomagért egy évre, de én kezdő vagyok. Neked valószínűleg elég felsőbb szinttől indulni.

Volt bennem népi szkepticizmus, de el kell ismernem, így egy hónap után, hogy működik. Tényleg nem fordítok fejben, ami nekem elképzelhetetlen volt.

2021. aug. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!