Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Elrontottam az angol érettségi...

Elrontottam az angol érettségire való jelentkezésemet, mit ajánlotok milyen módon orvosoljam a problémát?

Figyelt kérdés
Először is, tudom ,hogy röhejes az egész szitu, és én vagyok a balfasz de nézzétek el ha lehet, köszi. Szóval a helyzet az ,hogy mentem volna középfokú angol érettségire, de év végén különböző okok miatt nem tudtam ezt megtenni, ezért szeptemberben kellett volna, de sajnos az online való kötelező jelentkezést elnéztem ,úgyhogy ez is ugrott most. Mit ajánlotok? Arra gondoltam ,hogy elmegyek egy nyelvvizsgára (mint amilyen pl a telc) és úgy oldom meg ezt (Sajnos mielőbb szükségem lenne arra ,hogy meglegyen a papírom.)Vagy arra ,hogy a következő lehetőségnél elmegyek bepótolni ezt az érettségit, de nem tudom ,hogy erre lesz e még egyáltalán a szokásos júniusi időszak előtt lehetőség. Tudom ,hogy inkább röhögni való ez az egész így, viszont ha valakinek van ötlete vagy csak simán segítene valahogy azt nagyon megköszönném.

2021. szept. 14. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnos mielőbb szükségem lenne arra ,hogy meglegyen a papírom"

Mármint milyen papírod? Mi célból? Azért kérdezem, mert "középfokú" érettségi nem létezik, csak középszintű és emelt szintű. "Ajándék" középfokú nyelvvizsgát egy jó emelt érettségivel kaphatsz. De ha konkrétan érettségi kell valahova (pl. felvételihez érettségi tárgy), ahelyett nem fogadnak el nyelvvizsgát.

2021. szept. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1#+1

Illetve, ha érettségi kéne akkor menj februárban, csak most ne rontsd el a jelentkezést.

2021. szept. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, sokat segítettél, a februárira elmegyek majd. Valamint ja, középszintű, bocsi a rossz fogalomhasználatért.
2021. szept. 15. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!