Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Megy valaki holnap es holnaput...

Megy valaki holnap es holnaputan origo nyelvvizsgara? Ha igen milyenre? Stresszeltek? Keszultok meg valahogy igy az utolso pillanatokban?

Figyelt kérdés
En angol b2re megyek.

2021. szept. 30. 08:37
 1/9 anonim válasza:

Én igen, de nem sok reményt látok, hogy sikerülne, szóval az utolsó percig tanulok, hátha csoda történne 😄

De azért majd írj, hogy milyennek érezted, hogyan sikerült!

Jah amúgy angol B2 nekem is.

2021. szept. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sok sikert neked is! Majd te is ird meg, hogy szerinted milyen volt!
2021. szept. 30. 21:59
 3/9 A kérdező kommentje:
A beszedertesen tul vagyok, en nem ereztem neheznek, szerintem nekem jol sikerult. Es neked 1es?
2021. okt. 1. 17:12
 4/9 anonim válasza:
Hát nekem annyira nem ment jól, szerintem a 40% meglesz azért, próbálok jól teljesíteni majd a szóbelin. Neked mi volt a szöveg?
2021. okt. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem Sandra, az elso noi autoszerelo Nigeriaban, es az uj hangyafajos szoveg
2021. okt. 1. 22:42
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia 1es! Hogy ment az irasbeli? Mikor mesz szobelizni?
2021. okt. 2. 13:12
 7/9 anonim válasza:

Ahh nekem rosszul ment, még a szóbeliben bízom, az majd hétfőn lesz.

Amúgy nekem is az a labor feladat volt.

Neked hogy sikerült ma az írásbeli? Mikor mész szóbelire?

2021. okt. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem szerintem meglesz a hatvan az irasbelin, a forditast nem talaltam olyan neheznek, a ket fogalmazas temaja nekem tetszett, a lyukas szoveg sztem teljesen atlagos volt, az olvasaskeszseg 1et ereztem kicsit nehezebbnek, de az is elmegy szerintem. Szobelizni ma voltam, es a beszedkeszsegem 31/50 tehat 62%, aminek orulok, mert kihuztam a reklamok temat, amirol magyarul se nagyon tudok mit mondani, de a lenyeg, h a szovelim az szinte biztos, h megvan. Azert szoritok hetfon, hatha sikerul felhuzni az irasbelidet egy jo szobelivel
2021. okt. 2. 16:57
 9/9 anonim válasza:

Kedves 1es!

A kerdezo vagyok, csak nem tudtam visszalepni a regi profilomba.

Nem reg jottem ra, hogy az elobbi kommentemben rosszul irtam, mert 78% lett a beszedkeszsegem.

Hogy sikerult? Megvan?

2021. nov. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!