Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo nyelvvizsga utan kinek...

Origo nyelvvizsga utan kinek hany nappal irta ki, hogy sikeres vagy sikertelen?

Figyelt kérdés
Tegnap, es tegnapelott voltam vizsgazni, es mar most tiszta ideg vagyok. Van akinek kevesebb mint 30 nap volt?

2021. okt. 3. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Nekem 2 éve 28 nap volt.
2021. okt. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én kb. 20 nap után láttam.
2021. okt. 4. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


19. napon láttam a sikeres feliratot, a pontszámok az írásbelitől számított 25. napon kerültek fel. (2021 szeptemberi vizsga)

2021. okt. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az, hogy már lehet időpontra bejelentkezni a vizsgaközpontba, az az eredmény közlésére nézve jelent valamit? A vizsgafiókomban mostmar lassan lathato lesz a sikeres vagy a sikertelen felirat? Ha igen, akkor hol keressem?
2021. okt. 15. 21:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Amikor belépsz a vizsgafiókba, az összes vizsgám-ra kell kattintani. nagy kék gomb. Ehhez az szükséges, hogy egynél több vizsgád legyen. Mivel nekem első vizsga volt, így jelentkeztem egy következőre és egyből visszavontam. Addig nem volt összes vizsgám fül.


Jövőhét közepén lesz látható szerintem, de ez attól is függ milyen gyorsan tudnak javítani.

2021. okt. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszt, mostmar nagyon varom!
2021. okt. 16. 21:39
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok! abban az esetben ha megjelenik a sikeres felírat, de még pontszám nincs akkor mennyire lehet valós eredmény? Ilyenkor átválthat még sikertelenné?
2022. febr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!