Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van Magyarországon olyan...

Van Magyarországon olyan nyelviskola vagy magántanár aki tanít Grúz nyelven?

Figyelt kérdés
Találtam néhány internetes kurzust, de mégis csak jobb lenne ha egy tanár tud közben segíteni. Lehet online vagy személyes is, lehetőleg Budapest közelében

2021. nov. 9. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az Effy foglakozik ilyen fura dolgokkal.
2021. nov. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem, sajnos az ő listájukban nem szerepel a Grúz
2021. nov. 9. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Facebook csoportokban próbálkozz. Nyelvcsoportok, tanárok, egyetmi csoportok stb. Tuti van ilyen ember.
2021. nov. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van még ember rajtam kívül aki grúzul akar tanulni? :D Én magamtól tanulgatok hobbi szinten, részben angol nyelvű forrásokbol. Viszont van egy magyar nyelvű grúz tanuló app "grúz 50 nyelven" a neve. Szavakat és fontos alapkifejezéseket remekül el lehet belőle sajátítani
2021. dec. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sic Semper Tyrannis válasza:
100%
Én szeretnék grúzul tanulni. :D Egyelőre azt csinálom, hogy A párducbőrös lovag c. eposzt kikerestem eredeti nyelven, azt leírom egy füzetbe, plusz utána átírom latin betűkre, hogy folyékonyan menjen az olvasás. Konkrétan a nyelvet csak ez után fogom elkezdeni tanulni, bár ilyen alapszavakat, mint sik'varuli (szerelem), guli (szív), tvalebi (szemek) stb. tudok; próbáltam Trio Mandili szövegeket fordítani :D
2022. jan. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!