Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudnék felkészülni...

Hogyan tudnék felkészülni dexam szóbelire?

Figyelt kérdés
Most csináltam meg az írásbelit és mennék januárban szóbelire, de nem tudom milyen feladatok vannak, csak dióhéjban, viszont egyáltalán nem tudom hogyan készülhetnék. Van egy könyvem, 1000 questions 1000 answers, de ez nem kimondottan dexamhoz való és félek, hogy nem lesz jó hozzá. Aki volt közületek, az hogy készült? Hogy tudnék gyakorolni? Vannak telces tételeim, de nem tudom, mennyire jók a dexam témakörökhöz.

2021. nov. 15. 17:26
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

Itt látsz mintafeladatokat. Az 1000 kérdés, 1000 válasz jó, az a lényeg, hogy kb. mindenről legyen mondanivalód.

2021. dec. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!