Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Üzleti angolból kéne nyelvvizs...

Üzleti angolból kéne nyelvvizsgáznom. mennyire nehéz?

Figyelt kérdés

a dolog teljesen reménytelen.

soha nem tanulhattam iskolai rendszerben angolul, csak németül.

amit tudok, egyedül tanultam meg.

kéne üzleti angol nyelvvizsgát csinálnom.

angol középfokúm megvan, de üzletiből felsőfok kéne.

milyen könyvet és felkészülést javasoltok? néhány hónapom van csak a felkédzülédre. public relations területre kell.


2021. dec. 1. 20:23
 1/5 A kérdező kommentje:
ennél értelmesebb válaszokat várok, 1. jelentve a moderátornak, mert értelmetlenség.
2021. dec. 1. 21:31
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan jelentheted... mégis milyen választ vársz, hogy ha a saját bevallásod szerint teljesen reménytelen?


De próbálkozom egy újabb - remélem számodra elfogahatóbb - változattal: nagyon könnyű lesz!

2021. dec. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2


a kérdésem úgy szólt, ki milyen könyvet tud ajánlani, mik a tapasztalatok.

menj mást provokálni, engem hagyj.

2021. dec. 1. 21:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Talán sokkoló lesz a számodra, de a kérdésed - amit felteszem nem kényszer illetve nem cselekvőképességet kizáró gondnokság alatt írtál ki - így szól:

"Üzleti angolból kéne nyelvvizsgáznom. mennyire nehéz?"

2021. dec. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen rövid határidővel és ilyen szinten én magántanárt javaslok. Ha lenne még egy éved, akkor elszórakozhatnál könyvekkel, de neked megoldás kell. Business English a legtöbb magas szintű nyelviskolában van, kérdezz rá, mikor indulnak csoportok, vagy van-e magánoktatás. Neked gyorsan kell sokat fejlődnöd és célirányosan készülnöd a feladatokra. Megéri segítséget kérni inkább! Olcsóbb is lesz végső soron, mint 3x ismételni a vizsgát.
2021. dec. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!