Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ECL angol C1-en kinek hány...

ECL angol C1-en kinek hány százalékosak lettek az egyes vizsgarészei?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy kinek hány százalékosak lettek az egyes vizsgarészei. Ma voltam, és nem tudom mire számítsak eredmény tekintetében és kíváncsi vagyok másoknak kb. hány százalékosak lettek az egyes vizsgarészek.

2021. dec. 3. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Már nem emlekszem pontosan, csak arra hogy összesen 80% lett.

A fogalmazás írását azt nagyon lepontozták arra emlékszem.

2021. dec. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia, nekem 75 lett a reading, 74 a writing (a levél), 80 a hallgatás és 100% a szóbeli. Összesen 82%-ot adtak rá
2021. dec. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A bizonyítványokat ti postán kaptátok meg vagy be kellett érte menni valahova, valamint kaptatok róla e-mailben értesítőt, hogy át lehet már vennetek?
2022. jan. 22. 21:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Be kellett érte mennem abba az intézménybe, ahol írtam a vizsgát, és igen, küldtek egy emailt hogy átvehetőna bizonyítványom.
2022. jan. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!