Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Spanyolból 0-ról A2 szintre?

Spanyolból 0-ról A2 szintre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy spanyolból kb mennyi idő alatt lehet eljutni A2 szintre? Kb napi 1 óra tanulással? Jó a nyelvérzékem, amgolul és németül felső fokon beszélek.

2021. dec. 20. 00:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tanulok spanyolul és tervben sincs, de ezt neked kell kitapasztalnod. Mindenkinél más,hogy mennyi idő alatt sajátít el egy nyelvet még ha jó is a nyelvérzéke. Én pl másfél hónap alatt tanultam meg annyira németül,hogy ha egy vad igen megkérdezi,hogy hogyan tud A pontból B pontba eljutni akkor nem csak,hogy megértem,de tudok is rá válaszolni. És ez mind 0 német tudással. Zárójelben megjegyzem,hogy nekem nincs valami jó nyelvérzékem. :)
2021. dec. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Könnyebb mindkettőnél, így legfeljebb annyi, de inkább kevesebb kell mint mondjuk a német/angol A2-höz, azt meg biztosan tudod, mennyi volt.

Nyilván személyfüggő, nekem kb. 200 óra kellene, ezt abból gondolom, hogy a középfokhoz kb. 500 óra, a felsőfokhoz további 500 óra kellett.

2021. dec. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hola, én kb 5 hónapja tanulok hobbybol, napi félorát munkanapokon, szerintem már vagyok A2 szintén, ha nem is minden szót de meg érték egy youtube videót ami hétköznapi témáról szól pl. Auronplay Bromas telefonicas videóit.

Szerintem napi egy órával el lehet jutni A2 szintre 3 hónap alatt.

Én a pimsleur spanish-t használom, ez 4x30 félórás lecke plusz az olvasás, most vagyok a 95-ik leckénél.

2021. dec. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!