Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Pons Nyelvtanfolyam kezdőknek...

Pons Nyelvtanfolyam kezdőknek - angol Kinek mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés

El akarom kezdeni önállóan az angolt, de korlátozottak az anyagi lehetőségeim.

Most karácsonyra kaptam Libri ajándékkártyát,a Libriben van ez a könyv is, hanganyaggal.

Érdemes megvenni?

Ha nem, mi az, amivel lehet önállóan tanulni, és benne van a Libri kínálatában?


2022. jan. 8. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be. Mit szeretnél fejleszteni? Nyelvtanra (szerintem) az Oxford angol nyelvtan jó. A1-B2 között minden nyelvtani szabály benne van gyakorlással és megoldással együtt.
2022. jan. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Teljesen kezdő szinten vagyok, annyi a tudásom, ami a sima hétköznapokban ráragad az emberre, kb 200-300 szó, minden nyelvtani alap nélkül.

A fő cél a kommunikáció, egyelőre egy alapig szeretnék eljutni, amivel már el tudok kezdeni például meséket nézni, olvasgatni, szókincset fejleszteni.

Nagyon sok netről letöltött anyagom van, de szinte egyik sem magyaráz. Most belenéztem a Czifra Éva 1 hónap alatt angolul anyagba, de ott például csak leírja a leggyakoribb főneveket, melléknév elég, igéjét, kérdéseket, ilyesmi. Van hozzá hanganyag is, de nem derül ki, hogy hogyan alkotunk mondatot.

Mint írtam, több anyagom van, de fogalmam sincs, melyik az, amelyikkel normálisan el tudnék kezdeni tanulni. Volt, amelyikből több leckét végigvittem, tudtam a szavakat, de egy mondatot nem tudtam összerakni.

És most eljutottam arra a pontra, hogy nem akarok több időt veszíteni.

Csoportos nyelvtanfolyamra nem mehetek el egészségügyi okok miatt. Magántanárra meg egyszerűen nincs pénzem.

Most van lehetőségem könyvet venni (csak Libri), viszont ahhoz jó lenne tudni, mi az, amit érdemes megvenni, mivel itt már nem csak az időmről van szó, hanem pénzről is.

2022. jan. 8. 12:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Youtuben van egy pár jó tanfolyam:


KonyhaAngol Eszterrel

Könnyen Gyorsan Angolul


És nem kell semmit sem költened rá.

2022. jan. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A könnyen gyorsan angolullal régebben szemeztem, viszont most már fizetős. Nem nagy összeg, de pénzt csak arra szeretnék kiadni, ami legalább nagy valószínűséggel beválik.
2022. jan. 9. 17:17
 5/9 anonim ***** válasza:
A régi videókat eléred, ha jól tudom a Playlistben.
2022. jan. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja már nem. :(
2022. jan. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
57%
Nem túl jó..csábító, hogy rövid, de nem magyaráz...Oxford angol nyelvtan, hatalmas király könyv, és mindenhez van feladat is. Sajnos nem olcsó, de a pons inkább felidézni jó, a nulláról nem igazán tanít meg.
2022. jan. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7: És ez kapható a Libriben? Önálló tanulásra alkalmas?
2022. jan. 12. 21:20
 9/9 anonim válasza:

Én onnan vettem anno, jelenleg igénylést lehet rá leadni:

[link]


Na nem sürgős, lehet megéri leadni.

Én teljesen alkalmasnak találom önálló tanulásra (magam részéről felsőfokúm van) egy két youtube videóval is kiegészítheted, ami meg ingyenes.

2022. jan. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!