Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyivel lehet túllépni...

Mennyivel lehet túllépni nyelvvizsgán az adott szószámot?

Figyelt kérdés

Adott az Itolc nyelvvizsga, íráskészség feladat, ahol 120 szavas levelet kell írni. Ezzel csak az a baj, hogy gyakorlásnál mindig többet írok mint 120 szó…

Mennyivel lehet túl lépni? Ha nem lehet, akkor valami tipp, hogy legyen kevesebb?



2022. febr. 13. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
72%

lépd túl nyugodtan, legalább látják, h. okos vagy.

én még azt szoktam csinálni, h. ha egy adott szónak tudom a szinonimáját is, akkor zárójelbe utána írom.

nem hiszem, h. baj lesz abból, ha többet írsz.

2022. febr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Akármennyivel túl szabad lépni, ha az van írva, hogy pl minimum 200 szó.

Ha viszont pl 200-250, akkor a felső határnál ne legyen 10%-kal több. Lefelé pedig nem érdemes menni. A lényeg, hogy férj bele az időbe és a helybe.

Én ugyanígy voltam nyelvvizsgán. 200 szó helyett 325-öt írtam, nem volt probléma, csak annyi hogy kis betűvel kellett írnom a hely miatt. Az időbe belefértem.

2022. febr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!