Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit gondoltok erről a könyvről...

Mit gondoltok erről a könyvről? Ebből tényleg könnyen meglehet tanulni spanyolul? Esetleg valaki már próbálta ebből?

Figyelt kérdés
[link]

2022. febr. 21. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A megtanulni spanyolul elég tág fogalom. Elnézve a könyvet és a tartalmát szerintem ez egy A2 szintre alig visz el, 2000 szó iszonyatosan kevés, ahhoz hogy normálisan tud kommunikálni, arról nem beszélve, hogy külön szónak veszi az igék megannyi különböző ragozását vajon vagy nem... Vannak jó nyelvkönyvvek (PONS pl.), jobban megérné azokkal kezdeni.
2022. febr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De akkor ez az alapokhoz jó?

0-ról indulnék.

2022. febr. 21. 20:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Amint mondtam, vannak ennél ezerszer jobb könyvek. Az tök mindegy, hogy a 0-ról indulsz vagy sem, ez inkább egy kiegészítő könyv, mintsem egy szilárd alap és megtanulni egy nyelvet autodidakta módon sokkalta bonyolultabb, mint ahogy először gondolod. Ajánlottam helyette jobbat, például én is PONSból tanítok.
2022. febr. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben,köszönöm
2022. febr. 22. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!